Księga Gości

10520757_810322315658080_6010181142496628763_nWitajcie szanowni Wędkujący na łowisku karpiowym Ademac. Jeżeli jesteście zainteresowani podzieleniem się uwagami, zostawieniem komentarza. to prosimy o uczynienie tego poniżej.

Pozdrawiamy.

6 thoughts on “Księga Gości

  1. Łowisko przede wszystkim doskonale obsadzone okazami,mila ,ciepła atmosfera,gospodarze
    uprzejmi i zawsze pomocni,osobiście spędziłem tam w tym sezonie mnóstwo czasu i czasem nawet nie miałem ochoty rozkładać sprzętu ,bo wystarczyło tam po prostu być,usiąść z gospodarzem na ławeczce porozmawiać,zagrać w szachy,czy wypić kawkę przyrządzana na gazowym piecyku,popatrzeć na wodę i już człowiek mógł jechać do domu,posłuchać opowieści Leszka o rybach które tutaj pływają a troszkę ich tam pływa,który jak ,gdzie ,co,opowiada jak o swoich dzieciach z iskrą w oku,i troska na twarzy .,jak wiemy łowisko jest jego spełnieniem marzeń,a jeśli my tam będziemy zaglądać to jego marzenia po części będę i nasze.Wiec do zobaczenia nad woda ,czy na ławeczce przy bramie,zagramy w szachy i po opowiadamy o pięknych dzikich karpiach…..połamania

  2. Witam . Łowisko jest świetnie przygotowane , czyściutko , jest kibelek co brakuje na innych łowiskach , świetny kontakt z właścicielem zresztą bardzo sympatyczny gość . Byłem w tamtym tygodniu posiedziałem w dzień i złapałem dwa karpiki po 10 kg a co ważne pełnołuskie . Jak dla mnie super serdecznie zachęcam .

Dodaj komentarz